Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo14:08
Helska14:10
Osiedle Wejhera14:12
Gospody14:13
Pomorska - Osiedle14:14
Subisława14:16
Opacka14:18
Oliwa14:20
Obrońców Westerplatte14:21
Derdowskiego14:22
Tetmajera14:23
Bażyńskiego14:24
Uniwersytet14:25
Strzyża PKM14:27
Zajezdnia
 
14:28
0 min.
 
Zamenhofa14:291 min.
 
Wojska Polskiego14:302 min.
 
Galeria Bałtycka14:324 min.
 
Klonowa14:335 min.
 
Jaśkowa Dolina14:357 min.
 
Miszewskiego14:379 min.
 
Politechnika14:3810 min.
 
Opera Bałtycka14:4012 min.
 
Traugutta14:4214 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:4315 min.
 
Chodowieckiego14:4416 min.
 
Brama Oliwska14:4517 min.
 
Dworzec Główny14:4719 min.
 
Brama Wyżynna14:4921 min.
 
Śródmieście SKM14:5123 min.
 
Pohulanka14:5325 min.
 
Odrzańska14:5426 min.
 
Chałubińskiego14:5628 min.
 
Sikorskiego14:5729 min.
 
Cieszyńskiego14:5931 min.
 
Cebertowicza15:0032 min.
 
Wilanowska15:0234 min.
 
Przemyska15:0335 min.
 
Płocka15:0436 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:0638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy