Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo06:27
Helska06:29
Osiedle Wejhera06:31
Gospody06:32
Pomorska - Osiedle06:33
Subisława06:35
Opacka06:37
Oliwa06:39
Obrońców Westerplatte06:40
Derdowskiego06:41
Tetmajera06:42
Bażyńskiego06:43
Uniwersytet06:44
Strzyża PKM06:46
Zajezdnia
 
06:47
0 min.
 
Zamenhofa06:481 min.
 
Wojska Polskiego06:492 min.
 
Galeria Bałtycka06:514 min.
 
Klonowa06:536 min.
 
Jaśkowa Dolina06:558 min.
 
Miszewskiego06:5710 min.
 
Politechnika06:5811 min.
 
Opera Bałtycka07:0013 min.
 
Traugutta07:0215 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:0316 min.
 
Chodowieckiego07:0417 min.
 
Brama Oliwska07:0518 min.
 
Dworzec Główny07:0720 min.
 
Brama Wyżynna07:0922 min.
 
Śródmieście SKM07:1124 min.
 
Pohulanka07:1326 min.
 
Odrzańska07:1427 min.
 
Chałubińskiego07:1629 min.
 
Sikorskiego07:1730 min.
 
Cieszyńskiego07:1932 min.
 
Cebertowicza07:2033 min.
 
Wilanowska07:2235 min.
 
Przemyska07:2336 min.
 
Płocka07:2437 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:2639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy