Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo16:08
Helska16:10
Osiedle Wejhera16:12
Gospody16:13
Pomorska - Osiedle16:14
Subisława16:16
Opacka16:18
Oliwa16:20
Obrońców Westerplatte16:21
Derdowskiego16:22
Tetmajera16:23
Bażyńskiego16:24
Uniwersytet16:25
Strzyża PKM16:27
Zajezdnia
 
16:28
0 min.
 
Zamenhofa16:291 min.
 
Wojska Polskiego16:302 min.
 
Galeria Bałtycka16:324 min.
 
Klonowa16:335 min.
 
Jaśkowa Dolina16:357 min.
 
Miszewskiego16:379 min.
 
Politechnika16:3810 min.
 
Opera Bałtycka16:4012 min.
 
Traugutta16:4214 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:4315 min.
 
Chodowieckiego16:4416 min.
 
Brama Oliwska16:4517 min.
 
Dworzec Główny16:4719 min.
 
Brama Wyżynna16:4921 min.
 
Śródmieście SKM16:5123 min.
 
Pohulanka16:5325 min.
 
Odrzańska16:5426 min.
 
Chałubińskiego16:5628 min.
 
Sikorskiego16:5729 min.
 
Cieszyńskiego16:5931 min.
 
Cebertowicza17:0032 min.
 
Wilanowska17:0234 min.
 
Przemyska17:0335 min.
 
Płocka17:0436 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:0638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy