Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo12:08
Helska12:10
Osiedle Wejhera12:12
Gospody12:13
Pomorska - Osiedle12:14
Subisława12:16
Opacka12:18
Oliwa12:20
Obrońców Westerplatte12:21
Derdowskiego12:22
Tetmajera12:23
Bażyńskiego12:24
Uniwersytet12:25
Strzyża PKM12:27
Zajezdnia
 
12:28
0 min.
 
Zamenhofa12:291 min.
 
Wojska Polskiego12:302 min.
 
Galeria Bałtycka12:324 min.
 
Klonowa12:335 min.
 
Jaśkowa Dolina12:357 min.
 
Miszewskiego12:379 min.
 
Politechnika12:3810 min.
 
Opera Bałtycka12:4012 min.
 
Traugutta12:4214 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:4315 min.
 
Chodowieckiego12:4416 min.
 
Brama Oliwska12:4517 min.
 
Dworzec Główny12:4719 min.
 
Brama Wyżynna12:4921 min.
 
Śródmieście SKM12:5123 min.
 
Pohulanka12:5325 min.
 
Odrzańska12:5426 min.
 
Chałubińskiego12:5628 min.
 
Sikorskiego12:5729 min.
 
Cieszyńskiego12:5931 min.
 
Cebertowicza13:0032 min.
 
Wilanowska13:0234 min.
 
Przemyska13:0335 min.
 
Płocka13:0436 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:0638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy