Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo10:08
Helska10:10
Osiedle Wejhera10:12
Gospody10:13
Pomorska - Osiedle10:14
Subisława10:16
Opacka10:18
Oliwa10:20
Obrońców Westerplatte10:21
Derdowskiego10:22
Tetmajera10:23
Bażyńskiego10:24
Uniwersytet10:25
Strzyża PKM10:27
Zajezdnia
 
10:28
0 min.
 
Zamenhofa10:291 min.
 
Wojska Polskiego10:302 min.
 
Galeria Bałtycka10:324 min.
 
Klonowa10:335 min.
 
Jaśkowa Dolina10:357 min.
 
Miszewskiego10:379 min.
 
Politechnika10:3810 min.
 
Opera Bałtycka10:4012 min.
 
Traugutta10:4214 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:4315 min.
 
Chodowieckiego10:4416 min.
 
Brama Oliwska10:4517 min.
 
Dworzec Główny10:4719 min.
 
Brama Wyżynna10:4921 min.
 
Śródmieście SKM10:5123 min.
 
Pohulanka10:5325 min.
 
Odrzańska10:5426 min.
 
Chałubińskiego10:5628 min.
 
Sikorskiego10:5729 min.
 
Cieszyńskiego10:5931 min.
 
Cebertowicza11:0032 min.
 
Wilanowska11:0234 min.
 
Przemyska11:0335 min.
 
Płocka11:0436 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:0638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy