Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Uniwersytet06:08
Bażyńskiego06:09
Tetmajera06:10
Derdowskiego06:11
Obrońców Westerplatte06:12
Oliwa06:14
Opacka06:16
Subisława06:18
Pomorska - Osiedle
 
06:20
0 min.
 
Osiedle Wejhera06:222 min.
 
Helska06:233 min.
 
Jelitkowo06:244 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy