Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:32
Płocka06:34
Przemyska06:36
Wilanowska06:37
Cebertowicza06:39
Cieszyńskiego06:40
Sikorskiego06:42
Chałubińskiego06:44
Odrzańska06:46
Pohulanka06:47
Śródmieście SKM06:49
Brama Wyżynna06:51
Dworzec Główny06:53
Brama Oliwska06:55
Chodowieckiego06:56
Uniwersytet Medyczny06:57
Traugutta06:58
Opera Bałtycka07:00
Politechnika07:01
Miszewskiego07:02
Jaśkowa Dolina07:04
Klonowa07:05
Galeria Bałtycka07:07
Wojska Polskiego
 
07:09
0 min.
 
Zamenhofa07:101 min.
 
Zajezdnia07:112 min.
 
Strzyża PKM07:123 min.
 
Uniwersytet07:145 min.
 
Bażyńskiego07:156 min.
 
Tetmajera07:167 min.
 
Derdowskiego07:178 min.
 
Obrońców Westerplatte07:189 min.
 
Oliwa07:2011 min.
 
Opacka07:2213 min.
 
Subisława07:2415 min.
 
Pomorska - Osiedle07:2617 min.
 
Osiedle Wejhera07:2819 min.
 
Helska07:2920 min.
 
Jelitkowo07:3021 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy