Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:12
Płocka05:14
Przemyska05:16
Wilanowska05:17
Cebertowicza05:19
Cieszyńskiego05:20
Sikorskiego05:22
Chałubińskiego05:24
Odrzańska05:26
Pohulanka05:27
Śródmieście SKM05:29
Brama Wyżynna05:31
Dworzec Główny05:33
Brama Oliwska05:35
Chodowieckiego05:36
Uniwersytet Medyczny05:37
Traugutta05:38
Opera Bałtycka05:40
Politechnika05:41
Miszewskiego05:42
Jaśkowa Dolina05:44
Klonowa05:45
Galeria Bałtycka05:47
Wojska Polskiego
 
05:49
0 min.
 
Zamenhofa05:501 min.
 
Zajezdnia05:512 min.
 
Strzyża PKM05:523 min.
 
Uniwersytet05:545 min.
 
Bażyńskiego05:556 min.
 
Tetmajera05:567 min.
 
Derdowskiego05:578 min.
 
Obrońców Westerplatte05:589 min.
 
Oliwa06:0011 min.
 
Opacka06:0213 min.
 
Subisława06:0415 min.
 
Pomorska - Osiedle06:0617 min.
 
Osiedle Wejhera06:0819 min.
 
Helska06:0920 min.
 
Jelitkowo06:1021 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy