Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:57
Płocka17:59
Przemyska18:01
Wilanowska18:02
Cebertowicza18:04
Cieszyńskiego18:05
Sikorskiego18:07
Chałubińskiego18:09
Odrzańska18:11
Pohulanka18:12
Śródmieście SKM18:14
Brama Wyżynna18:16
Dworzec Główny18:18
Brama Oliwska18:20
Chodowieckiego18:21
Uniwersytet Medyczny18:22
Traugutta18:24
Opera Bałtycka18:26
Politechnika18:27
Miszewskiego18:28
Jaśkowa Dolina18:30
Klonowa18:32
Galeria Bałtycka18:34
Wojska Polskiego
 
18:36
0 min.
 
Zamenhofa18:371 min.
 
Zajezdnia18:382 min.
 
Strzyża PKM18:393 min.
 
Uniwersytet18:415 min.
 
Bażyńskiego18:426 min.
 
Tetmajera18:437 min.
 
Derdowskiego18:448 min.
 
Obrońców Westerplatte18:459 min.
 
Oliwa18:4711 min.
 
Opacka18:4913 min.
 
Subisława18:5115 min.
 
Pomorska - Osiedle18:5317 min.
 
Osiedle Wejhera18:5519 min.
 
Helska18:5620 min.
 
Jelitkowo18:5721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy