Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:17
Płocka17:19
Przemyska17:21
Wilanowska17:22
Cebertowicza17:24
Cieszyńskiego17:25
Sikorskiego17:27
Chałubińskiego17:29
Odrzańska17:31
Pohulanka17:32
Śródmieście SKM17:34
Brama Wyżynna17:36
Dworzec Główny17:38
Brama Oliwska17:40
Chodowieckiego17:41
Uniwersytet Medyczny17:42
Traugutta17:44
Opera Bałtycka17:46
Politechnika17:47
Miszewskiego17:48
Jaśkowa Dolina17:50
Klonowa17:52
Galeria Bałtycka17:54
Wojska Polskiego
 
17:56
0 min.
 
Zamenhofa17:571 min.
 
Zajezdnia17:582 min.
 
Strzyża PKM17:593 min.
 
Uniwersytet18:015 min.
 
Bażyńskiego18:026 min.
 
Tetmajera18:037 min.
 
Derdowskiego18:048 min.
 
Obrońców Westerplatte18:059 min.
 
Oliwa18:0711 min.
 
Opacka18:0913 min.
 
Subisława18:1115 min.
 
Pomorska - Osiedle18:1317 min.
 
Osiedle Wejhera18:1519 min.
 
Helska18:1620 min.
 
Jelitkowo18:1721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy