Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:56
Płocka16:58
Przemyska17:00
Wilanowska17:01
Cebertowicza17:03
Cieszyńskiego17:04
Sikorskiego17:06
Chałubińskiego17:08
Odrzańska17:10
Pohulanka17:11
Śródmieście SKM17:13
Brama Wyżynna17:15
Dworzec Główny17:17
Brama Oliwska17:19
Chodowieckiego17:20
Uniwersytet Medyczny17:21
Traugutta17:23
Opera Bałtycka17:25
Politechnika17:26
Miszewskiego17:27
Jaśkowa Dolina17:29
Klonowa17:31
Galeria Bałtycka17:33
Wojska Polskiego
 
17:35
0 min.
 
Zamenhofa17:361 min.
 
Zajezdnia17:372 min.
 
Strzyża PKM17:383 min.
 
Uniwersytet17:405 min.
 
Bażyńskiego17:416 min.
 
Tetmajera17:427 min.
 
Derdowskiego17:438 min.
 
Obrońców Westerplatte17:449 min.
 
Oliwa17:4611 min.
 
Opacka17:4813 min.
 
Subisława17:5015 min.
 
Pomorska - Osiedle17:5217 min.
 
Osiedle Wejhera17:5419 min.
 
Helska17:5520 min.
 
Jelitkowo17:5621 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy