Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:26
Płocka15:28
Przemyska15:30
Wilanowska15:31
Cebertowicza15:33
Cieszyńskiego15:34
Sikorskiego15:36
Chałubińskiego15:38
Odrzańska15:40
Pohulanka15:41
Śródmieście SKM15:43
Brama Wyżynna15:45
Dworzec Główny15:47
Brama Oliwska15:49
Chodowieckiego15:50
Uniwersytet Medyczny15:51
Traugutta15:53
Opera Bałtycka15:55
Politechnika15:56
Miszewskiego15:57
Jaśkowa Dolina15:59
Klonowa16:01
Galeria Bałtycka16:03
Wojska Polskiego
 
16:05
0 min.
 
Zamenhofa16:061 min.
 
Zajezdnia16:072 min.
 
Strzyża PKM16:083 min.
 
Uniwersytet16:105 min.
 
Bażyńskiego16:116 min.
 
Tetmajera16:127 min.
 
Derdowskiego16:138 min.
 
Obrońców Westerplatte16:149 min.
 
Oliwa16:1611 min.
 
Opacka16:1813 min.
 
Subisława16:2015 min.
 
Pomorska - Osiedle16:2217 min.
 
Osiedle Wejhera16:2419 min.
 
Helska16:2520 min.
 
Jelitkowo16:2621 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy