Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:56
Płocka13:58
Przemyska14:00
Wilanowska14:01
Cebertowicza14:03
Cieszyńskiego14:04
Sikorskiego14:06
Chałubińskiego14:08
Odrzańska14:10
Pohulanka14:11
Śródmieście SKM14:13
Brama Wyżynna14:15
Dworzec Główny14:17
Brama Oliwska14:19
Chodowieckiego14:20
Uniwersytet Medyczny14:21
Traugutta14:23
Opera Bałtycka14:25
Politechnika14:26
Miszewskiego14:27
Jaśkowa Dolina14:29
Klonowa14:31
Galeria Bałtycka14:33
Wojska Polskiego
 
14:35
0 min.
 
Zamenhofa14:361 min.
 
Zajezdnia14:372 min.
 
Strzyża PKM14:383 min.
 
Uniwersytet14:405 min.
 
Bażyńskiego14:416 min.
 
Tetmajera14:427 min.
 
Derdowskiego14:438 min.
 
Obrońców Westerplatte14:449 min.
 
Oliwa14:4611 min.
 
Opacka14:4813 min.
 
Subisława14:5015 min.
 
Pomorska - Osiedle14:5217 min.
 
Osiedle Wejhera14:5419 min.
 
Helska14:5520 min.
 
Jelitkowo14:5621 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy