Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:02
Płocka21:04
Przemyska21:06
Wilanowska21:07
Cebertowicza21:09
Cieszyńskiego21:10
Sikorskiego21:12
Chałubińskiego21:14
Odrzańska21:16
Pohulanka21:17
Śródmieście SKM21:19
Brama Wyżynna21:21
Dworzec Główny21:23
Brama Oliwska21:25
Chodowieckiego21:26
Uniwersytet Medyczny21:27
Traugutta21:28
Opera Bałtycka21:30
Politechnika21:31
Miszewskiego21:32
Jaśkowa Dolina21:34
Klonowa21:35
Galeria Bałtycka21:37
Wojska Polskiego
 
21:39
0 min.
 
Zamenhofa21:401 min.
 
Zajezdnia21:412 min.
 
Strzyża PKM21:423 min.
 
Uniwersytet21:434 min.
 
Bażyńskiego21:445 min.
 
Tetmajera21:456 min.
 
Derdowskiego21:467 min.
 
Obrońców Westerplatte21:478 min.
 
Oliwa21:4910 min.
 
Opacka21:5112 min.
 
Subisława21:5314 min.
 
Pomorska - Osiedle21:5516 min.
 
Osiedle Wejhera21:5718 min.
 
Helska21:5819 min.
 
Jelitkowo21:5920 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy