Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:32
Płocka17:34
Przemyska17:36
Wilanowska17:37
Cebertowicza17:39
Cieszyńskiego17:40
Sikorskiego17:42
Chałubińskiego17:44
Odrzańska17:46
Pohulanka17:47
Śródmieście SKM17:49
Brama Wyżynna17:51
Dworzec Główny17:53
Brama Oliwska17:55
Chodowieckiego17:56
Uniwersytet Medyczny17:57
Traugutta17:58
Opera Bałtycka18:00
Politechnika18:01
Miszewskiego18:02
Jaśkowa Dolina18:04
Klonowa18:05
Galeria Bałtycka18:07
Wojska Polskiego
 
18:09
0 min.
 
Zamenhofa18:101 min.
 
Zajezdnia18:112 min.
 
Strzyża PKM18:123 min.
 
Uniwersytet18:145 min.
 
Bażyńskiego18:156 min.
 
Tetmajera18:167 min.
 
Derdowskiego18:178 min.
 
Obrońców Westerplatte18:189 min.
 
Oliwa18:2011 min.
 
Opacka18:2213 min.
 
Subisława18:2415 min.
 
Pomorska - Osiedle18:2617 min.
 
Osiedle Wejhera18:2819 min.
 
Helska18:2920 min.
 
Jelitkowo18:3021 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy