Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:32
Płocka13:34
Przemyska13:36
Wilanowska13:37
Cebertowicza13:39
Cieszyńskiego13:40
Sikorskiego13:42
Chałubińskiego13:44
Odrzańska13:46
Pohulanka13:47
Śródmieście SKM13:49
Brama Wyżynna13:51
Dworzec Główny13:53
Brama Oliwska13:55
Chodowieckiego13:56
Uniwersytet Medyczny13:57
Traugutta13:58
Opera Bałtycka14:00
Politechnika14:01
Miszewskiego14:02
Jaśkowa Dolina14:04
Klonowa14:05
Galeria Bałtycka14:07
Wojska Polskiego
 
14:09
0 min.
 
Zamenhofa14:101 min.
 
Zajezdnia14:112 min.
 
Strzyża PKM14:123 min.
 
Uniwersytet14:145 min.
 
Bażyńskiego14:156 min.
 
Tetmajera14:167 min.
 
Derdowskiego14:178 min.
 
Obrońców Westerplatte14:189 min.
 
Oliwa14:2011 min.
 
Opacka14:2213 min.
 
Subisława14:2415 min.
 
Pomorska - Osiedle14:2617 min.
 
Osiedle Wejhera14:2819 min.
 
Helska14:2920 min.
 
Jelitkowo14:3021 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy