Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:46
Płocka06:48
Przemyska06:50
Wilanowska06:51
Cebertowicza06:53
Cieszyńskiego06:54
Sikorskiego06:56
Chałubińskiego06:58
Odrzańska07:00
Pohulanka07:01
Śródmieście SKM07:03
Brama Wyżynna07:05
Dworzec Główny07:07
Brama Oliwska07:09
Chodowieckiego07:10
Uniwersytet Medyczny07:11
Traugutta07:13
Opera Bałtycka07:15
Politechnika07:16
Miszewskiego07:17
Jaśkowa Dolina07:19
Klonowa07:21
Galeria Bałtycka07:23
Wojska Polskiego
 
07:25
0 min.
 
Zamenhofa07:261 min.
 
Zajezdnia07:272 min.
 
Strzyża PKM07:283 min.
 
Uniwersytet07:305 min.
 
Bażyńskiego07:316 min.
 
Tetmajera07:327 min.
 
Derdowskiego07:338 min.
 
Obrońców Westerplatte07:349 min.
 
Oliwa07:3611 min.
 
Opacka07:3813 min.
 
Subisława07:4015 min.
 
Pomorska - Osiedle07:4217 min.
 
Osiedle Wejhera07:4419 min.
 
Helska07:4520 min.
 
Jelitkowo07:4621 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy