Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:52
Płocka11:54
Przemyska11:56
Wilanowska11:57
Cebertowicza11:59
Cieszyńskiego12:00
Sikorskiego12:02
Chałubińskiego12:04
Odrzańska12:06
Pohulanka12:07
Śródmieście SKM12:09
Brama Wyżynna12:11
Dworzec Główny12:13
Brama Oliwska12:15
Chodowieckiego12:16
Uniwersytet Medyczny12:17
Traugutta12:18
Opera Bałtycka12:20
Politechnika12:21
Miszewskiego12:22
Jaśkowa Dolina12:24
Klonowa12:25
Galeria Bałtycka12:27
Wojska Polskiego
 
12:29
0 min.
 
Zamenhofa12:301 min.
 
Zajezdnia12:312 min.
 
Strzyża PKM12:323 min.
 
Uniwersytet12:345 min.
 
Bażyńskiego12:356 min.
 
Tetmajera12:367 min.
 
Derdowskiego12:378 min.
 
Obrońców Westerplatte12:389 min.
 
Oliwa12:4011 min.
 
Opacka12:4213 min.
 
Subisława12:4415 min.
 
Pomorska - Osiedle12:4617 min.
 
Osiedle Wejhera12:4819 min.
 
Helska12:4920 min.
 
Jelitkowo12:5021 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy