Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:32
Płocka20:34
Przemyska20:36
Wilanowska20:37
Cebertowicza20:39
Cieszyńskiego20:40
Sikorskiego20:42
Chałubińskiego20:44
Odrzańska20:46
Pohulanka20:47
Śródmieście SKM20:49
Brama Wyżynna20:51
Dworzec Główny20:53
Brama Oliwska20:55
Chodowieckiego20:56
Uniwersytet Medyczny20:57
Traugutta20:58
Opera Bałtycka21:00
Politechnika21:01
Miszewskiego21:02
Jaśkowa Dolina21:04
Klonowa21:05
Galeria Bałtycka21:07
Wojska Polskiego
 
21:09
0 min.
 
Zamenhofa21:101 min.
 
Zajezdnia21:112 min.
 
Strzyża PKM21:123 min.
 
Uniwersytet21:134 min.
 
Bażyńskiego21:145 min.
 
Tetmajera21:156 min.
 
Derdowskiego21:167 min.
 
Obrońców Westerplatte21:178 min.
 
Oliwa21:1910 min.
 
Opacka21:2112 min.
 
Subisława21:2314 min.
 
Pomorska - Osiedle21:2516 min.
 
Osiedle Wejhera21:2718 min.
 
Helska21:2819 min.
 
Jelitkowo21:2920 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy