Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:02
Płocka06:04
Przemyska06:06
Wilanowska06:07
Cebertowicza06:09
Cieszyńskiego06:10
Sikorskiego06:12
Chałubińskiego06:14
Odrzańska06:16
Pohulanka06:17
Śródmieście SKM06:19
Brama Wyżynna06:21
Dworzec Główny06:23
Brama Oliwska06:25
Chodowieckiego06:26
Uniwersytet Medyczny06:27
Traugutta06:28
Opera Bałtycka06:30
Politechnika06:31
Miszewskiego06:32
Jaśkowa Dolina06:34
Klonowa06:35
Galeria Bałtycka
 
06:37
0 min.
 
Wojska Polskiego06:392 min.
 
Zamenhofa06:403 min.
 
Zajezdnia06:414 min.
 
Strzyża PKM06:425 min.
 
Uniwersytet06:436 min.
 
Bażyńskiego06:447 min.
 
Tetmajera06:458 min.
 
Derdowskiego06:469 min.
 
Obrońców Westerplatte06:4710 min.
 
Oliwa06:4912 min.
 
Opacka06:5114 min.
 
Subisława06:5316 min.
 
Pomorska - Osiedle06:5518 min.
 
Osiedle Wejhera06:5720 min.
 
Helska06:5821 min.
 
Jelitkowo06:5922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy