Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska04:32
Płocka04:34
Przemyska04:36
Wilanowska04:37
Cebertowicza04:39
Cieszyńskiego04:40
Sikorskiego04:42
Chałubińskiego04:44
Odrzańska04:46
Pohulanka04:47
Śródmieście SKM04:49
Brama Wyżynna04:51
Dworzec Główny04:53
Brama Oliwska04:55
Chodowieckiego04:56
Uniwersytet Medyczny04:57
Traugutta04:58
Opera Bałtycka05:00
Politechnika05:01
Miszewskiego05:02
Jaśkowa Dolina05:04
Klonowa05:05
Galeria Bałtycka
 
05:07
0 min.
 
Wojska Polskiego05:092 min.
 
Zamenhofa05:103 min.
 
Zajezdnia05:114 min.
 
Strzyża PKM05:125 min.
 
Uniwersytet05:136 min.
 
Bażyńskiego05:147 min.
 
Tetmajera05:158 min.
 
Derdowskiego05:169 min.
 
Obrońców Westerplatte05:1710 min.
 
Oliwa05:1912 min.
 
Opacka05:2114 min.
 
Subisława05:2316 min.
 
Pomorska - Osiedle05:2518 min.
 
Osiedle Wejhera05:2720 min.
 
Helska05:2821 min.
 
Jelitkowo05:2922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy