Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:35
Płocka19:37
Przemyska19:39
Wilanowska19:40
Cebertowicza19:42
Cieszyńskiego19:43
Sikorskiego19:45
Chałubińskiego19:47
Odrzańska19:49
Pohulanka19:50
Śródmieście SKM19:52
Brama Wyżynna19:54
Dworzec Główny19:56
Brama Oliwska19:58
Chodowieckiego19:59
Uniwersytet Medyczny20:00
Traugutta20:01
Opera Bałtycka20:03
Politechnika20:04
Miszewskiego20:05
Jaśkowa Dolina20:07
Klonowa20:08
Galeria Bałtycka
 
20:10
0 min.
 
Wojska Polskiego20:122 min.
 
Zamenhofa20:133 min.
 
Zajezdnia20:144 min.
 
Strzyża PKM20:155 min.
 
Uniwersytet20:177 min.
 
Bażyńskiego20:188 min.
 
Tetmajera20:199 min.
 
Derdowskiego20:2010 min.
 
Obrońców Westerplatte20:2111 min.
 
Oliwa20:2313 min.
 
Opacka20:2515 min.
 
Subisława20:2717 min.
 
Pomorska - Osiedle20:2919 min.
 
Osiedle Wejhera20:3121 min.
 
Helska20:3222 min.
 
Jelitkowo20:3323 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy