Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:57
Płocka18:59
Przemyska19:01
Wilanowska19:02
Cebertowicza19:04
Cieszyńskiego19:05
Sikorskiego19:07
Chałubińskiego19:09
Odrzańska19:11
Pohulanka19:12
Śródmieście SKM19:14
Brama Wyżynna19:16
Dworzec Główny19:18
Brama Oliwska19:20
Chodowieckiego19:21
Uniwersytet Medyczny19:22
Traugutta19:24
Opera Bałtycka19:26
Politechnika19:27
Miszewskiego19:28
Jaśkowa Dolina19:30
Klonowa19:32
Galeria Bałtycka
 
19:34
0 min.
 
Wojska Polskiego19:362 min.
 
Zamenhofa19:373 min.
 
Zajezdnia19:384 min.
 
Strzyża PKM19:395 min.
 
Uniwersytet19:417 min.
 
Bażyńskiego19:428 min.
 
Tetmajera19:439 min.
 
Derdowskiego19:4410 min.
 
Obrońców Westerplatte19:4511 min.
 
Oliwa19:4713 min.
 
Opacka19:4915 min.
 
Subisława19:5117 min.
 
Pomorska - Osiedle19:5319 min.
 
Osiedle Wejhera19:5521 min.
 
Helska19:5622 min.
 
Jelitkowo19:5723 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy