Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:17
Płocka18:19
Przemyska18:21
Wilanowska18:22
Cebertowicza18:24
Cieszyńskiego18:25
Sikorskiego18:27
Chałubińskiego18:29
Odrzańska18:31
Pohulanka18:32
Śródmieście SKM18:34
Brama Wyżynna18:36
Dworzec Główny18:38
Brama Oliwska18:40
Chodowieckiego18:41
Uniwersytet Medyczny18:42
Traugutta18:44
Opera Bałtycka18:46
Politechnika18:47
Miszewskiego18:48
Jaśkowa Dolina18:50
Klonowa18:52
Galeria Bałtycka
 
18:54
0 min.
 
Wojska Polskiego18:562 min.
 
Zamenhofa18:573 min.
 
Zajezdnia18:584 min.
 
Strzyża PKM18:595 min.
 
Uniwersytet19:017 min.
 
Bażyńskiego19:028 min.
 
Tetmajera19:039 min.
 
Derdowskiego19:0410 min.
 
Obrońców Westerplatte19:0511 min.
 
Oliwa19:0713 min.
 
Opacka19:0915 min.
 
Subisława19:1117 min.
 
Pomorska - Osiedle19:1319 min.
 
Osiedle Wejhera19:1521 min.
 
Helska19:1622 min.
 
Jelitkowo19:1723 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy