Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:46
Płocka16:48
Przemyska16:50
Wilanowska16:51
Cebertowicza16:53
Cieszyńskiego16:54
Sikorskiego16:56
Chałubińskiego16:58
Odrzańska17:00
Pohulanka17:01
Śródmieście SKM17:03
Brama Wyżynna17:05
Dworzec Główny17:07
Brama Oliwska17:09
Chodowieckiego17:10
Uniwersytet Medyczny17:11
Traugutta17:13
Opera Bałtycka17:15
Politechnika17:16
Miszewskiego17:17
Jaśkowa Dolina17:19
Klonowa17:21
Galeria Bałtycka
 
17:23
0 min.
 
Wojska Polskiego17:252 min.
 
Zamenhofa17:263 min.
 
Zajezdnia17:274 min.
 
Strzyża PKM17:285 min.
 
Uniwersytet17:307 min.
 
Bażyńskiego17:318 min.
 
Tetmajera17:329 min.
 
Derdowskiego17:3310 min.
 
Obrońców Westerplatte17:3411 min.
 
Oliwa17:3613 min.
 
Opacka17:3815 min.
 
Subisława17:4017 min.
 
Pomorska - Osiedle17:4219 min.
 
Osiedle Wejhera17:4421 min.
 
Helska17:4522 min.
 
Jelitkowo17:4623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy