Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:16
Płocka15:18
Przemyska15:20
Wilanowska15:21
Cebertowicza15:23
Cieszyńskiego15:24
Sikorskiego15:26
Chałubińskiego15:28
Odrzańska15:30
Pohulanka15:31
Śródmieście SKM15:33
Brama Wyżynna15:35
Dworzec Główny15:37
Brama Oliwska15:39
Chodowieckiego15:40
Uniwersytet Medyczny15:41
Traugutta15:43
Opera Bałtycka15:45
Politechnika15:46
Miszewskiego15:47
Jaśkowa Dolina15:49
Klonowa15:51
Galeria Bałtycka
 
15:53
0 min.
 
Wojska Polskiego15:552 min.
 
Zamenhofa15:563 min.
 
Zajezdnia15:574 min.
 
Strzyża PKM15:585 min.
 
Uniwersytet16:007 min.
 
Bażyńskiego16:018 min.
 
Tetmajera16:029 min.
 
Derdowskiego16:0310 min.
 
Obrońców Westerplatte16:0411 min.
 
Oliwa16:0613 min.
 
Opacka16:0815 min.
 
Subisława16:1017 min.
 
Pomorska - Osiedle16:1219 min.
 
Osiedle Wejhera16:1421 min.
 
Helska16:1522 min.
 
Jelitkowo16:1623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy