Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:26
Płocka14:28
Przemyska14:30
Wilanowska14:31
Cebertowicza14:33
Cieszyńskiego14:34
Sikorskiego14:36
Chałubińskiego14:38
Odrzańska14:40
Pohulanka14:41
Śródmieście SKM14:43
Brama Wyżynna14:45
Dworzec Główny14:47
Brama Oliwska14:49
Chodowieckiego14:50
Uniwersytet Medyczny14:51
Traugutta14:53
Opera Bałtycka14:55
Politechnika14:56
Miszewskiego14:57
Jaśkowa Dolina14:59
Klonowa15:01
Galeria Bałtycka
 
15:03
0 min.
 
Wojska Polskiego15:052 min.
 
Zamenhofa15:063 min.
 
Zajezdnia15:074 min.
 
Strzyża PKM15:085 min.
 
Uniwersytet15:107 min.
 
Bażyńskiego15:118 min.
 
Tetmajera15:129 min.
 
Derdowskiego15:1310 min.
 
Obrońców Westerplatte15:1411 min.
 
Oliwa15:1613 min.
 
Opacka15:1815 min.
 
Subisława15:2017 min.
 
Pomorska - Osiedle15:2219 min.
 
Osiedle Wejhera15:2421 min.
 
Helska15:2522 min.
 
Jelitkowo15:2623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy