Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:06
Płocka14:08
Przemyska14:10
Wilanowska14:11
Cebertowicza14:13
Cieszyńskiego14:14
Sikorskiego14:16
Chałubińskiego14:18
Odrzańska14:20
Pohulanka14:21
Śródmieście SKM14:23
Brama Wyżynna14:25
Dworzec Główny14:27
Brama Oliwska14:29
Chodowieckiego14:30
Uniwersytet Medyczny14:31
Traugutta14:33
Opera Bałtycka14:35
Politechnika14:36
Miszewskiego14:37
Jaśkowa Dolina14:39
Klonowa14:41
Galeria Bałtycka
 
14:43
0 min.
 
Wojska Polskiego14:452 min.
 
Zamenhofa14:463 min.
 
Zajezdnia14:474 min.
 
Strzyża PKM14:485 min.
 
Uniwersytet14:507 min.
 
Bażyńskiego14:518 min.
 
Tetmajera14:529 min.
 
Derdowskiego14:5310 min.
 
Obrońców Westerplatte14:5411 min.
 
Oliwa14:5613 min.
 
Opacka14:5815 min.
 
Subisława15:0017 min.
 
Pomorska - Osiedle15:0219 min.
 
Osiedle Wejhera15:0421 min.
 
Helska15:0522 min.
 
Jelitkowo15:0623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy