Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:36
Płocka13:38
Przemyska13:40
Wilanowska13:41
Cebertowicza13:43
Cieszyńskiego13:44
Sikorskiego13:46
Chałubińskiego13:48
Odrzańska13:50
Pohulanka13:51
Śródmieście SKM13:53
Brama Wyżynna13:55
Dworzec Główny13:57
Brama Oliwska13:59
Chodowieckiego14:00
Uniwersytet Medyczny14:01
Traugutta14:03
Opera Bałtycka14:05
Politechnika14:06
Miszewskiego14:07
Jaśkowa Dolina14:09
Klonowa14:11
Galeria Bałtycka
 
14:13
0 min.
 
Wojska Polskiego14:152 min.
 
Zamenhofa14:163 min.
 
Zajezdnia14:174 min.
 
Strzyża PKM14:185 min.
 
Uniwersytet14:207 min.
 
Bażyńskiego14:218 min.
 
Tetmajera14:229 min.
 
Derdowskiego14:2310 min.
 
Obrońców Westerplatte14:2411 min.
 
Oliwa14:2613 min.
 
Opacka14:2815 min.
 
Subisława14:3017 min.
 
Pomorska - Osiedle14:3219 min.
 
Osiedle Wejhera14:3421 min.
 
Helska14:3522 min.
 
Jelitkowo14:3623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy