Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:36
Płocka12:38
Przemyska12:40
Wilanowska12:41
Cebertowicza12:43
Cieszyńskiego12:44
Sikorskiego12:46
Chałubińskiego12:48
Odrzańska12:50
Pohulanka12:51
Śródmieście SKM12:53
Brama Wyżynna12:55
Dworzec Główny12:57
Brama Oliwska12:59
Chodowieckiego13:00
Uniwersytet Medyczny13:01
Traugutta13:03
Opera Bałtycka13:05
Politechnika13:06
Miszewskiego13:07
Jaśkowa Dolina13:09
Klonowa13:11
Galeria Bałtycka
 
13:13
0 min.
 
Wojska Polskiego13:152 min.
 
Zamenhofa13:163 min.
 
Zajezdnia13:174 min.
 
Strzyża PKM13:185 min.
 
Uniwersytet13:207 min.
 
Bażyńskiego13:218 min.
 
Tetmajera13:229 min.
 
Derdowskiego13:2310 min.
 
Obrońców Westerplatte13:2411 min.
 
Oliwa13:2613 min.
 
Opacka13:2815 min.
 
Subisława13:3017 min.
 
Pomorska - Osiedle13:3219 min.
 
Osiedle Wejhera13:3421 min.
 
Helska13:3522 min.
 
Jelitkowo13:3623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy