Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:56
Płocka09:58
Przemyska10:00
Wilanowska10:01
Cebertowicza10:03
Cieszyńskiego10:04
Sikorskiego10:06
Chałubińskiego10:08
Odrzańska10:10
Pohulanka10:11
Śródmieście SKM10:13
Brama Wyżynna10:15
Dworzec Główny10:17
Brama Oliwska10:19
Chodowieckiego10:20
Uniwersytet Medyczny10:21
Traugutta10:23
Opera Bałtycka10:25
Politechnika10:26
Miszewskiego10:27
Jaśkowa Dolina10:29
Klonowa10:31
Galeria Bałtycka
 
10:33
0 min.
 
Wojska Polskiego10:352 min.
 
Zamenhofa10:363 min.
 
Zajezdnia10:374 min.
 
Strzyża PKM10:385 min.
 
Uniwersytet10:407 min.
 
Bażyńskiego10:418 min.
 
Tetmajera10:429 min.
 
Derdowskiego10:4310 min.
 
Obrońców Westerplatte10:4411 min.
 
Oliwa10:4613 min.
 
Opacka10:4815 min.
 
Subisława10:5017 min.
 
Pomorska - Osiedle10:5219 min.
 
Osiedle Wejhera10:5421 min.
 
Helska10:5522 min.
 
Jelitkowo10:5623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy