Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:36
Płocka09:38
Przemyska09:40
Wilanowska09:41
Cebertowicza09:43
Cieszyńskiego09:44
Sikorskiego09:46
Chałubińskiego09:48
Odrzańska09:50
Pohulanka09:51
Śródmieście SKM09:53
Brama Wyżynna09:55
Dworzec Główny09:57
Brama Oliwska09:59
Chodowieckiego10:00
Uniwersytet Medyczny10:01
Traugutta10:03
Opera Bałtycka10:05
Politechnika10:06
Miszewskiego10:07
Jaśkowa Dolina10:09
Klonowa10:11
Galeria Bałtycka
 
10:13
0 min.
 
Wojska Polskiego10:152 min.
 
Zamenhofa10:163 min.
 
Zajezdnia10:174 min.
 
Strzyża PKM10:185 min.
 
Uniwersytet10:207 min.
 
Bażyńskiego10:218 min.
 
Tetmajera10:229 min.
 
Derdowskiego10:2310 min.
 
Obrońców Westerplatte10:2411 min.
 
Oliwa10:2613 min.
 
Opacka10:2815 min.
 
Subisława10:3017 min.
 
Pomorska - Osiedle10:3219 min.
 
Osiedle Wejhera10:3421 min.
 
Helska10:3522 min.
 
Jelitkowo10:3623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy