Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:16
Płocka09:18
Przemyska09:20
Wilanowska09:21
Cebertowicza09:23
Cieszyńskiego09:24
Sikorskiego09:26
Chałubińskiego09:28
Odrzańska09:30
Pohulanka09:31
Śródmieście SKM09:33
Brama Wyżynna09:35
Dworzec Główny09:37
Brama Oliwska09:39
Chodowieckiego09:40
Uniwersytet Medyczny09:41
Traugutta09:43
Opera Bałtycka09:45
Politechnika09:46
Miszewskiego09:47
Jaśkowa Dolina09:49
Klonowa09:51
Galeria Bałtycka
 
09:53
0 min.
 
Wojska Polskiego09:552 min.
 
Zamenhofa09:563 min.
 
Zajezdnia09:574 min.
 
Strzyża PKM09:585 min.
 
Uniwersytet10:007 min.
 
Bażyńskiego10:018 min.
 
Tetmajera10:029 min.
 
Derdowskiego10:0310 min.
 
Obrońców Westerplatte10:0411 min.
 
Oliwa10:0613 min.
 
Opacka10:0815 min.
 
Subisława10:1017 min.
 
Pomorska - Osiedle10:1219 min.
 
Osiedle Wejhera10:1421 min.
 
Helska10:1522 min.
 
Jelitkowo10:1623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy