Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:56
Płocka08:58
Przemyska09:00
Wilanowska09:01
Cebertowicza09:03
Cieszyńskiego09:04
Sikorskiego09:06
Chałubińskiego09:08
Odrzańska09:10
Pohulanka09:11
Śródmieście SKM09:13
Brama Wyżynna09:15
Dworzec Główny09:17
Brama Oliwska09:19
Chodowieckiego09:20
Uniwersytet Medyczny09:21
Traugutta09:23
Opera Bałtycka09:25
Politechnika09:26
Miszewskiego09:27
Jaśkowa Dolina09:29
Klonowa09:31
Galeria Bałtycka
 
09:33
0 min.
 
Wojska Polskiego09:352 min.
 
Zamenhofa09:363 min.
 
Zajezdnia09:374 min.
 
Strzyża PKM09:385 min.
 
Uniwersytet09:407 min.
 
Bażyńskiego09:418 min.
 
Tetmajera09:429 min.
 
Derdowskiego09:4310 min.
 
Obrońców Westerplatte09:4411 min.
 
Oliwa09:4613 min.
 
Opacka09:4815 min.
 
Subisława09:5017 min.
 
Pomorska - Osiedle09:5219 min.
 
Osiedle Wejhera09:5421 min.
 
Helska09:5522 min.
 
Jelitkowo09:5623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy