Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:36
Płocka07:38
Przemyska07:40
Wilanowska07:41
Cebertowicza07:43
Cieszyńskiego07:44
Sikorskiego07:46
Chałubińskiego07:48
Odrzańska07:50
Pohulanka07:51
Śródmieście SKM07:53
Brama Wyżynna07:55
Dworzec Główny07:57
Brama Oliwska07:59
Chodowieckiego08:00
Uniwersytet Medyczny08:01
Traugutta08:03
Opera Bałtycka08:05
Politechnika08:06
Miszewskiego08:07
Jaśkowa Dolina08:09
Klonowa08:11
Galeria Bałtycka
 
08:13
0 min.
 
Wojska Polskiego08:152 min.
 
Zamenhofa08:163 min.
 
Zajezdnia08:174 min.
 
Strzyża PKM08:185 min.
 
Uniwersytet08:207 min.
 
Bażyńskiego08:218 min.
 
Tetmajera08:229 min.
 
Derdowskiego08:2310 min.
 
Obrońców Westerplatte08:2411 min.
 
Oliwa08:2613 min.
 
Opacka08:2815 min.
 
Subisława08:3017 min.
 
Pomorska - Osiedle08:3219 min.
 
Osiedle Wejhera08:3421 min.
 
Helska08:3522 min.
 
Jelitkowo08:3623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy