Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:32
Płocka21:34
Przemyska21:36
Wilanowska21:37
Cebertowicza21:39
Cieszyńskiego21:40
Sikorskiego21:42
Chałubińskiego21:44
Odrzańska21:46
Pohulanka21:47
Śródmieście SKM21:49
Brama Wyżynna21:51
Dworzec Główny21:53
Brama Oliwska21:55
Chodowieckiego21:56
Uniwersytet Medyczny21:57
Traugutta21:58
Opera Bałtycka22:00
Politechnika22:01
Miszewskiego22:02
Jaśkowa Dolina22:04
Klonowa22:05
Galeria Bałtycka
 
22:07
0 min.
 
Wojska Polskiego22:092 min.
 
Zamenhofa22:103 min.
 
Zajezdnia22:114 min.
 
Strzyża PKM22:125 min.
 
Uniwersytet22:136 min.
 
Bażyńskiego22:147 min.
 
Tetmajera22:158 min.
 
Derdowskiego22:169 min.
 
Obrońców Westerplatte22:1710 min.
 
Oliwa22:1912 min.
 
Opacka22:2114 min.
 
Subisława22:2316 min.
 
Pomorska - Osiedle22:2518 min.
 
Osiedle Wejhera22:2720 min.
 
Helska22:2821 min.
 
Jelitkowo22:2922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy