Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:12
Płocka19:14
Przemyska19:16
Wilanowska19:17
Cebertowicza19:19
Cieszyńskiego19:20
Sikorskiego19:22
Chałubińskiego19:24
Odrzańska19:26
Pohulanka19:27
Śródmieście SKM19:29
Brama Wyżynna19:31
Dworzec Główny19:33
Brama Oliwska19:35
Chodowieckiego19:36
Uniwersytet Medyczny19:37
Traugutta19:38
Opera Bałtycka19:40
Politechnika19:41
Miszewskiego19:42
Jaśkowa Dolina19:44
Klonowa19:45
Galeria Bałtycka
 
19:47
0 min.
 
Wojska Polskiego19:492 min.
 
Zamenhofa19:503 min.
 
Zajezdnia19:514 min.
 
Strzyża PKM19:525 min.
 
Uniwersytet19:547 min.
 
Bażyńskiego19:558 min.
 
Tetmajera19:569 min.
 
Derdowskiego19:5710 min.
 
Obrońców Westerplatte19:5811 min.
 
Oliwa20:0013 min.
 
Opacka20:0215 min.
 
Subisława20:0417 min.
 
Pomorska - Osiedle20:0619 min.
 
Osiedle Wejhera20:0821 min.
 
Helska20:0922 min.
 
Jelitkowo20:1023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy