Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:12
Płocka16:14
Przemyska16:16
Wilanowska16:17
Cebertowicza16:19
Cieszyńskiego16:20
Sikorskiego16:22
Chałubińskiego16:24
Odrzańska16:26
Pohulanka16:27
Śródmieście SKM16:29
Brama Wyżynna16:31
Dworzec Główny16:33
Brama Oliwska16:35
Chodowieckiego16:36
Uniwersytet Medyczny16:37
Traugutta16:38
Opera Bałtycka16:40
Politechnika16:41
Miszewskiego16:42
Jaśkowa Dolina16:44
Klonowa16:45
Galeria Bałtycka
 
16:47
0 min.
 
Wojska Polskiego16:492 min.
 
Zamenhofa16:503 min.
 
Zajezdnia16:514 min.
 
Strzyża PKM16:525 min.
 
Uniwersytet16:547 min.
 
Bażyńskiego16:558 min.
 
Tetmajera16:569 min.
 
Derdowskiego16:5710 min.
 
Obrońców Westerplatte16:5811 min.
 
Oliwa17:0013 min.
 
Opacka17:0215 min.
 
Subisława17:0417 min.
 
Pomorska - Osiedle17:0619 min.
 
Osiedle Wejhera17:0821 min.
 
Helska17:0922 min.
 
Jelitkowo17:1023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy