Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:32
Płocka14:34
Przemyska14:36
Wilanowska14:37
Cebertowicza14:39
Cieszyńskiego14:40
Sikorskiego14:42
Chałubińskiego14:44
Odrzańska14:46
Pohulanka14:47
Śródmieście SKM14:49
Brama Wyżynna14:51
Dworzec Główny14:53
Brama Oliwska14:55
Chodowieckiego14:56
Uniwersytet Medyczny14:57
Traugutta14:58
Opera Bałtycka15:00
Politechnika15:01
Miszewskiego15:02
Jaśkowa Dolina15:04
Klonowa15:05
Galeria Bałtycka
 
15:07
0 min.
 
Wojska Polskiego15:092 min.
 
Zamenhofa15:103 min.
 
Zajezdnia15:114 min.
 
Strzyża PKM15:125 min.
 
Uniwersytet15:147 min.
 
Bażyńskiego15:158 min.
 
Tetmajera15:169 min.
 
Derdowskiego15:1710 min.
 
Obrońców Westerplatte15:1811 min.
 
Oliwa15:2013 min.
 
Opacka15:2215 min.
 
Subisława15:2417 min.
 
Pomorska - Osiedle15:2619 min.
 
Osiedle Wejhera15:2821 min.
 
Helska15:2922 min.
 
Jelitkowo15:3023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy