Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:12
Płocka13:14
Przemyska13:16
Wilanowska13:17
Cebertowicza13:19
Cieszyńskiego13:20
Sikorskiego13:22
Chałubińskiego13:24
Odrzańska13:26
Pohulanka13:27
Śródmieście SKM13:29
Brama Wyżynna13:31
Dworzec Główny13:33
Brama Oliwska13:35
Chodowieckiego13:36
Uniwersytet Medyczny13:37
Traugutta13:38
Opera Bałtycka13:40
Politechnika13:41
Miszewskiego13:42
Jaśkowa Dolina13:44
Klonowa13:45
Galeria Bałtycka
 
13:47
0 min.
 
Wojska Polskiego13:492 min.
 
Zamenhofa13:503 min.
 
Zajezdnia13:514 min.
 
Strzyża PKM13:525 min.
 
Uniwersytet13:547 min.
 
Bażyńskiego13:558 min.
 
Tetmajera13:569 min.
 
Derdowskiego13:5710 min.
 
Obrońców Westerplatte13:5811 min.
 
Oliwa14:0013 min.
 
Opacka14:0215 min.
 
Subisława14:0417 min.
 
Pomorska - Osiedle14:0619 min.
 
Osiedle Wejhera14:0821 min.
 
Helska14:0922 min.
 
Jelitkowo14:1023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy