Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:12
Płocka11:14
Przemyska11:16
Wilanowska11:17
Cebertowicza11:19
Cieszyńskiego11:20
Sikorskiego11:22
Chałubińskiego11:24
Odrzańska11:26
Pohulanka11:27
Śródmieście SKM11:29
Brama Wyżynna11:31
Dworzec Główny11:33
Brama Oliwska11:35
Chodowieckiego11:36
Uniwersytet Medyczny11:37
Traugutta11:38
Opera Bałtycka11:40
Politechnika11:41
Miszewskiego11:42
Jaśkowa Dolina11:44
Klonowa11:45
Galeria Bałtycka
 
11:47
0 min.
 
Wojska Polskiego11:492 min.
 
Zamenhofa11:503 min.
 
Zajezdnia11:514 min.
 
Strzyża PKM11:525 min.
 
Uniwersytet11:547 min.
 
Bażyńskiego11:558 min.
 
Tetmajera11:569 min.
 
Derdowskiego11:5710 min.
 
Obrońców Westerplatte11:5811 min.
 
Oliwa12:0013 min.
 
Opacka12:0215 min.
 
Subisława12:0417 min.
 
Pomorska - Osiedle12:0619 min.
 
Osiedle Wejhera12:0821 min.
 
Helska12:0922 min.
 
Jelitkowo12:1023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy