Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:32
Płocka09:34
Przemyska09:36
Wilanowska09:37
Cebertowicza09:39
Cieszyńskiego09:40
Sikorskiego09:42
Chałubińskiego09:44
Odrzańska09:46
Pohulanka09:47
Śródmieście SKM09:49
Brama Wyżynna09:51
Dworzec Główny09:53
Brama Oliwska09:55
Chodowieckiego09:56
Uniwersytet Medyczny09:57
Traugutta09:58
Opera Bałtycka10:00
Politechnika10:01
Miszewskiego10:02
Jaśkowa Dolina10:04
Klonowa10:05
Galeria Bałtycka
 
10:07
0 min.
 
Wojska Polskiego10:092 min.
 
Zamenhofa10:103 min.
 
Zajezdnia10:114 min.
 
Strzyża PKM10:125 min.
 
Uniwersytet10:147 min.
 
Bażyńskiego10:158 min.
 
Tetmajera10:169 min.
 
Derdowskiego10:1710 min.
 
Obrońców Westerplatte10:1811 min.
 
Oliwa10:2013 min.
 
Opacka10:2215 min.
 
Subisława10:2417 min.
 
Pomorska - Osiedle10:2619 min.
 
Osiedle Wejhera10:2821 min.
 
Helska10:2922 min.
 
Jelitkowo10:3023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy