Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:32
Płocka07:34
Przemyska07:36
Wilanowska07:37
Cebertowicza07:39
Cieszyńskiego07:40
Sikorskiego07:42
Chałubińskiego07:44
Odrzańska07:46
Pohulanka07:47
Śródmieście SKM07:49
Brama Wyżynna07:51
Dworzec Główny07:53
Brama Oliwska07:55
Chodowieckiego07:56
Uniwersytet Medyczny07:57
Traugutta07:58
Opera Bałtycka08:00
Politechnika08:01
Miszewskiego08:02
Jaśkowa Dolina08:04
Klonowa08:05
Galeria Bałtycka
 
08:07
0 min.
 
Wojska Polskiego08:092 min.
 
Zamenhofa08:103 min.
 
Zajezdnia08:114 min.
 
Strzyża PKM08:125 min.
 
Uniwersytet08:136 min.
 
Bażyńskiego08:147 min.
 
Tetmajera08:158 min.
 
Derdowskiego08:169 min.
 
Obrońców Westerplatte08:1710 min.
 
Oliwa08:1912 min.
 
Opacka08:2114 min.
 
Subisława08:2316 min.
 
Pomorska - Osiedle08:2518 min.
 
Osiedle Wejhera08:2720 min.
 
Helska08:2821 min.
 
Jelitkowo08:2922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy