Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:02
Płocka05:04
Przemyska05:06
Wilanowska05:07
Cebertowicza05:09
Cieszyńskiego05:10
Sikorskiego05:12
Chałubińskiego05:14
Odrzańska05:16
Pohulanka05:17
Śródmieście SKM05:19
Brama Wyżynna05:21
Dworzec Główny05:23
Brama Oliwska05:25
Chodowieckiego05:26
Uniwersytet Medyczny05:27
Traugutta05:28
Opera Bałtycka05:30
Politechnika05:31
Miszewskiego05:32
Jaśkowa Dolina05:34
Klonowa05:35
Galeria Bałtycka
 
05:37
0 min.
 
Wojska Polskiego05:392 min.
 
Zamenhofa05:403 min.
 
Zajezdnia05:414 min.
 
Strzyża PKM05:425 min.
 
Uniwersytet05:436 min.
 
Bażyńskiego05:447 min.
 
Tetmajera05:458 min.
 
Derdowskiego05:469 min.
 
Obrońców Westerplatte05:4710 min.
 
Oliwa05:4912 min.
 
Opacka05:5114 min.
 
Subisława05:5316 min.
 
Pomorska - Osiedle05:5518 min.
 
Osiedle Wejhera05:5720 min.
 
Helska05:5821 min.
 
Jelitkowo05:5922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy