Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska22:02
Płocka22:04
Przemyska22:06
Wilanowska22:07
Cebertowicza22:09
Cieszyńskiego22:10
Sikorskiego22:12
Chałubińskiego22:14
Odrzańska22:16
Pohulanka22:17
Śródmieście SKM22:19
Brama Wyżynna22:21
Dworzec Główny22:23
Brama Oliwska22:25
Chodowieckiego22:26
Uniwersytet Medyczny22:27
Traugutta22:28
Opera Bałtycka22:30
Politechnika22:31
Miszewskiego22:32
Jaśkowa Dolina22:34
Klonowa22:35
Galeria Bałtycka
 
22:37
0 min.
 
Wojska Polskiego22:392 min.
 
Zamenhofa22:403 min.
 
Zajezdnia22:414 min.
 
Strzyża PKM22:425 min.
 
Uniwersytet22:436 min.
 
Bażyńskiego22:447 min.
 
Tetmajera22:458 min.
 
Derdowskiego22:469 min.
 
Obrońców Westerplatte22:4710 min.
 
Oliwa22:4912 min.
 
Opacka22:5114 min.
 
Subisława22:5316 min.
 
Pomorska - Osiedle22:5518 min.
 
Osiedle Wejhera22:5720 min.
 
Helska22:5821 min.
 
Jelitkowo22:5922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy