Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:32
Płocka18:34
Przemyska18:36
Wilanowska18:37
Cebertowicza18:39
Cieszyńskiego18:40
Sikorskiego18:42
Chałubińskiego18:44
Odrzańska18:46
Pohulanka18:47
Śródmieście SKM18:49
Brama Wyżynna18:51
Dworzec Główny18:53
Brama Oliwska18:55
Chodowieckiego18:56
Uniwersytet Medyczny18:57
Traugutta18:58
Opera Bałtycka19:00
Politechnika19:01
Miszewskiego19:02
Jaśkowa Dolina19:04
Klonowa19:05
Galeria Bałtycka
 
19:07
0 min.
 
Wojska Polskiego19:092 min.
 
Zamenhofa19:103 min.
 
Zajezdnia19:114 min.
 
Strzyża PKM19:125 min.
 
Uniwersytet19:147 min.
 
Bażyńskiego19:158 min.
 
Tetmajera19:169 min.
 
Derdowskiego19:1710 min.
 
Obrońców Westerplatte19:1811 min.
 
Oliwa19:2013 min.
 
Opacka19:2215 min.
 
Subisława19:2417 min.
 
Pomorska - Osiedle19:2619 min.
 
Osiedle Wejhera19:2821 min.
 
Helska19:2922 min.
 
Jelitkowo19:3023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy