Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:52
Płocka16:54
Przemyska16:56
Wilanowska16:57
Cebertowicza16:59
Cieszyńskiego17:00
Sikorskiego17:02
Chałubińskiego17:04
Odrzańska17:06
Pohulanka17:07
Śródmieście SKM17:09
Brama Wyżynna17:11
Dworzec Główny17:13
Brama Oliwska17:15
Chodowieckiego17:16
Uniwersytet Medyczny17:17
Traugutta17:18
Opera Bałtycka17:20
Politechnika17:21
Miszewskiego17:22
Jaśkowa Dolina17:24
Klonowa17:25
Galeria Bałtycka
 
17:27
0 min.
 
Wojska Polskiego17:292 min.
 
Zamenhofa17:303 min.
 
Zajezdnia17:314 min.
 
Strzyża PKM17:325 min.
 
Uniwersytet17:347 min.
 
Bażyńskiego17:358 min.
 
Tetmajera17:369 min.
 
Derdowskiego17:3710 min.
 
Obrońców Westerplatte17:3811 min.
 
Oliwa17:4013 min.
 
Opacka17:4215 min.
 
Subisława17:4417 min.
 
Pomorska - Osiedle17:4619 min.
 
Osiedle Wejhera17:4821 min.
 
Helska17:4922 min.
 
Jelitkowo17:5023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy