Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:52
Płocka15:54
Przemyska15:56
Wilanowska15:57
Cebertowicza15:59
Cieszyńskiego16:00
Sikorskiego16:02
Chałubińskiego16:04
Odrzańska16:06
Pohulanka16:07
Śródmieście SKM16:09
Brama Wyżynna16:11
Dworzec Główny16:13
Brama Oliwska16:15
Chodowieckiego16:16
Uniwersytet Medyczny16:17
Traugutta16:18
Opera Bałtycka16:20
Politechnika16:21
Miszewskiego16:22
Jaśkowa Dolina16:24
Klonowa16:25
Galeria Bałtycka
 
16:27
0 min.
 
Wojska Polskiego16:292 min.
 
Zamenhofa16:303 min.
 
Zajezdnia16:314 min.
 
Strzyża PKM16:325 min.
 
Uniwersytet16:347 min.
 
Bażyńskiego16:358 min.
 
Tetmajera16:369 min.
 
Derdowskiego16:3710 min.
 
Obrońców Westerplatte16:3811 min.
 
Oliwa16:4013 min.
 
Opacka16:4215 min.
 
Subisława16:4417 min.
 
Pomorska - Osiedle16:4619 min.
 
Osiedle Wejhera16:4821 min.
 
Helska16:4922 min.
 
Jelitkowo16:5023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy