Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:52
Płocka14:54
Przemyska14:56
Wilanowska14:57
Cebertowicza14:59
Cieszyńskiego15:00
Sikorskiego15:02
Chałubińskiego15:04
Odrzańska15:06
Pohulanka15:07
Śródmieście SKM15:09
Brama Wyżynna15:11
Dworzec Główny15:13
Brama Oliwska15:15
Chodowieckiego15:16
Uniwersytet Medyczny15:17
Traugutta15:18
Opera Bałtycka15:20
Politechnika15:21
Miszewskiego15:22
Jaśkowa Dolina15:24
Klonowa15:25
Galeria Bałtycka
 
15:27
0 min.
 
Wojska Polskiego15:292 min.
 
Zamenhofa15:303 min.
 
Zajezdnia15:314 min.
 
Strzyża PKM15:325 min.
 
Uniwersytet15:347 min.
 
Bażyńskiego15:358 min.
 
Tetmajera15:369 min.
 
Derdowskiego15:3710 min.
 
Obrońców Westerplatte15:3811 min.
 
Oliwa15:4013 min.
 
Opacka15:4215 min.
 
Subisława15:4417 min.
 
Pomorska - Osiedle15:4619 min.
 
Osiedle Wejhera15:4821 min.
 
Helska15:4922 min.
 
Jelitkowo15:5023 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy