Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:56
Płocka05:58
Przemyska06:00
Wilanowska06:01
Cebertowicza06:03
Cieszyńskiego06:04
Sikorskiego06:06
Chałubińskiego06:08
Odrzańska06:10
Pohulanka06:11
Śródmieście SKM06:13
Brama Wyżynna06:15
Dworzec Główny06:17
Brama Oliwska06:19
Chodowieckiego06:20
Uniwersytet Medyczny06:21
Traugutta06:23
Opera Bałtycka06:25
Politechnika06:26
Miszewskiego06:27
Jaśkowa Dolina06:29
Klonowa06:31
Galeria Bałtycka
 
06:33
0 min.
 
Wojska Polskiego06:352 min.
 
Zamenhofa06:363 min.
 
Zajezdnia06:374 min.
 
Strzyża PKM06:385 min.
 
Uniwersytet06:407 min.
 
Bażyńskiego06:418 min.
 
Tetmajera06:429 min.
 
Derdowskiego06:4310 min.
 
Obrońców Westerplatte06:4411 min.
 
Oliwa06:4613 min.
 
Opacka06:4815 min.
 
Subisława06:5017 min.
 
Pomorska - Osiedle06:5219 min.
 
Osiedle Wejhera06:5421 min.
 
Helska06:5522 min.
 
Jelitkowo06:5623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy